top of page

2021'de Doost'ta Ne Oldu?

Dolu dolu geçen bir 2021 yılını ardımızda bıraktık. Doost ailesi olarak her zaman olduğu gibi bu yıl da sizlerin en zor anlarınızda yanınızdaydık. Türkiye’nin her yerindeki profesyonel hizmet ağımızla yolda kaldığınızda, lastiğiniz patladığında ya da akünüz bittiğinde size Doost elimizi uzattık! Peki, 2021 yılında biz neler mi yaptık?


Yıllık 300 binin üzerinde ziyaretçi, 70 bine yakın aktif kullanıcı sayımızla ikinci yılımızda daha büyük bir aileyiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından bu yıl içerisinde cevaplanan 15 bin çağrı sonrası çekici çağırma işlemlerinizi, akü ve lastik değişiminizi yerinde gerçekleştirerek yola güvenli ve huzurlu şekilde devam etmenizi sağladık. Ayrıca neredeyse 200 bin kişi tarafından indirilmiş Doost mobil uygulamamız ile her an eliniz altında, yardımınıza hazır olmayı hedefledik.


2021 yılında size daha iyi hizmet sunmak için güçlü markalarla iş birliği içerisinde olduk. Yolcu 360, Eureko Sigorta, TEB, Auto King ve Trendyol gibi alanında öncü firmalarla avantajlı kampanyalar düzenleyip hayatınızı daha kolay ve keyifli hale getirmeyi amaçladık. Bu yıl oluşturduğumuz Süper Doost abonelik planları çerçevesinde Doost’la tanışmanıza ve hayatınızı kolaylaştıracak tekliflerden yararlanmanıza katkı sunduk.


Sürekli genişleyen hizmet ağımız ile Doost’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyisini sunmayı amaçladığımız 2022 yılında, tıpkı sizler gibi bizleri de yepyeni yollar ve serüvenler bekliyor. Doost ile her şey yolunda!
bottom of page