top of page

Süper Doost'la Tanıştın mı? %25 Hoş geldin İndirimi Seni Bekliyor!

Yeni yıl ve sömestir tatilinin yaklaştığı şu günlerde seyahat planları da hız kazandı. Eminiz, aileniz veya arkadaşlarınızla yapacağınız uzun yolculuklarda yeni yerler keşfedecek, keyifli vakit geçirecek ve hep birlikte özel anılar biriktireceksiniz. Peki, aracınızla çıkacağınız bu uzun seyahatlerde yaşanabilecek tatsız durumlar konusunda herhangi bir önlem aldınız mı? Cevabınız “hayır” ise o halde sizi Süper Doost ile tanıştıralım! Siz de seyahat keyfinize gölge düşmemesi ve aracınızın yollarda olası risklere karşı korunması için Süper Doost’un sunduğu sınırsız yol yardım hizmeti ile birbirinden cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Süper Doost ile Yollar Size Güzel


Yeni nesil yol yardım uygulaması Doost sınırsız araç yol yardım ürünü olan Süper Doost ile her şey yolunda! Aracınızla seyir halindeyken başınıza gelebilecek olumsuz durumlara karşı 7/24 hizmet desteği sağlayan Süper Doost ile yolunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. İster aracınızla ofise yetişirken ister şehir dışında uzun bir keşif yolculuğunda… Durum ne olursa olsun, Süper Doost üyesi iseniz size sunulan ayrıcalık ve fırsatlardan sınırsız olarak faydalanabilir, seçtiğiniz esnek abonelik planı ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Süper Doost’un Avantajları Nelerdir?

“Yolda kaldım, akü bitti ne yapmalıyım?” gibi sorunlarınıza anında çözüm üreten Süper Doost ile sigorta yol yardımı avantajları sizinle! İşte, Süper Doost’un size sunduğu hızlı oto kurtarma ayrıcalıkları…

  • Sınırsız Yol Yardım Çekici / Kurtarıcı: Çekim başı 100 km’ye kadar ücretsiz çekim

  • Sınırsız Yerinde Yardım: Yerinde ücretsiz oto çilingir, lastik değişimi ve akü şarjı

  • Sınırsız Telefonda Yardım: 7/24 ulaşabileceğiniz telefonda destek ve organizasyon hizmeti

  • İkame Araç: 2 gün ücretsiz ikame araç hizmeti


Artık “Lastik patladı, benzin bitti, motor arıza ışığı yandı!” derdine son! Süper Doost üyeliği kapsamında araç size ait olmasa da lastik patlaması sonrası değişimi, akü şarjı, oto çilingir, motosiklet yol yardım ve çekici/kurtarıcı hizmetlerinden sınırsız olarak faydalanabilir, ister yıllık isterseniz de otomatik yenileme özelliği ile aylık olarak sisteme üye olup ödeme yapabilirsiniz. Her iki seçenekte de üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Yıllık üyeliğiniz satın alma işleminden hemen sonra başlar ve siz aboneliğinizi iptal edene kadar 12 ayda bir yenilenir.


Süper Doost Yıllık Abonelik Ücreti Kısa Süreliğine %25 İndirimli!


Süper Doost’a üye olmak ise çok kolay! Doost web sitesinden Süper Doost sekmesine girin veya Doost uygulamasını indirin, ödeme planınızı belirleyip ilgili butona tıklayarak cep telefonu numaranızla sisteme üye olun ve üyelik formunu doldurun. İşte bu kadar! Yıllık abonelikte kısa süreliğine uygulanan %25 hoşgeldin indirimi fırsatından hemen faydalanın! 31 Aralık 2021 tarihine kadar Süper Doost yıllık üyelik ücreti ayda sadece 22 TL! Farklı araçlar kullansanız bile sınırsız yol yardım hizmetinden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Hemen şimdi üye olun, bu cazip fırsatı kaçırmayın!


Başvuru formunu doldurarak Süper Doost’un hoş geldin indiriminden hemen faydalanın!


bottom of page